Nasza kadra - jesteśmy dla Was

 dr n. med. Agata Plech

dr n. med. Agata Plech

Absolwentka wedz. lekarskiego w Zabrzu Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. W 2003 obroniła z wyróżnieniem pracę doktorską. W latach 2007-2009 konsultant okulistyki i okulistyki dziecięcej w Instituto Oftalmologico VISSUM w Alicante. Od 2011 kieruje Oddziałem Okulistycznym Szpitala Śląskiego w Cieszynie. W BeskidMed zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób siatkówki, leczeniem operacyjnym zaćmy oraz badaniem dzieci.

 Dr hab n. med. Sławomir Teper

Dr hab n. med. Sławomir Teper

Jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Specjalizację w zakresie okulistyki zdobył i nadal pracuje w Okręgowym Szpitalu Kolejowym w Katowicach. Jest pracownikiem naukowym, wykładowcą ŚUM oraz autorem wielu prac publikowanych w czasopismach krajowych i zagranicznych. W NZOZ BeskidMed zajmuje się diagnostyką chorób siatkówki, nerwu II i jaskry.

 Dr n. med. Łukasz Bednarski

Dr n. med. Łukasz Bednarski

Jest absolwentem Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi. Od listopada 2012 pracuje w Oddziale Okulistycznym Szpitala Śląskiego w Cieszynie. W NZOZ BeskidMed zajmuje się diagnostyką jaskry, chorób siatkówki i nerwu II oraz leczeniem laserowym i chirurgicznym chorób oczu.

 Lek. Anna Kies

Lek. Anna Kies

Jest absolwentką Wydziału Lekarskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. W latach 1999-2012 pracowała na Oddziale Okulistyki Szpitala Miejskiego nr 2 w Mysłowicach, gdzie w 2005 roku zdobyła specjalizację z okulistyki. Od maja 2012 pracuje w Oddziale Okulistycznym Szpitala Śląskiego w Cieszynie. W BeskidMed zajmuje się diagnostyką chorób siatkówki i jaskry oraz badaniem dzieci od drugiego roku życia.

 Lek. Aneta Pilny-Brzóska

Lek. Aneta Pilny-Brzóska

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Specjalizuje się w leczeniu choróbsiatkówki oraz jaskry i zaćmy. Prowadzi diagnostykę i leczenie pacjentów chorych na jaskrę, zaćmę orazzwyrodnienie plamki związane z wiekiem. W Beskidmedzie od samego początku jego istnienia.

 Lek. Bogna Kapustka

Lek. Bogna Kapustka

W 1993 roku ukończyła studia na Wydziale Lekarskim Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, w roku 1996 uzyskała I stopień specjalizacji w zakresie okulistyki, a od 2008 roku posiada tytuł specjalisty II stopnia w tym zakresie. Jest członkiem Beskidzkiej Izby Lekarskiej w Bielsku-Białej oraz prestiżowych stowarzyszeń naukowych, w tym Polskiego Towarzystwa Okulistycznego oraz American Academy of Ophthalmology.

 Lek. Bogumił Wowra

Lek. Bogumił Wowra

specjalista

 Lek. Mariusz Ciszewski

Lek. Mariusz Ciszewski

Absolwent wydziału lekarskiego Wojskowej Akademii Medycznej. Przez 15 lat pracował Uniwersyteckim Centrum Okulistyki i Onkologii w Katowicach. Od września 2016 roku pracuje na Oddziale Okulistycznym Szpitala Śląskiego w Cieszynie.

 Bożena Hertig

Bożena Hertig

v-ce prezes zarządu Vismed sp. z o.o. Dyrektor do spraw administracyjnych Centrum Medycznego Beskidmed. Od sierpnia 2014 w zespole.

 Renata Wilan Pobożny

Renata Wilan Pobożny

Rejestratorka i refraktometrystka w Centrum Medycznym Beskidmed.

 Barbara Salachna

Barbara Salachna

Optyk, refraktometrystka, optometrystka i rejestratorka.

Edit Page