Nasza kadra - jesteśmy dla Was

 dr n. med. Agata Plech

dr n. med. Agata Plech

Założycielka, kreatorka i dyrektor medyczny Centrum Medycznego BESKIDMED. To dzięki jej zaangażowaniu i decyzjom mamy świetną kadrę profesjonalistów, najlepszy sprzęt i co za tym idzie możliwości i ofertę dla pacjentów. Obecnie skoncentrowana na profilaktyce chorób oczu, może dzięki temu będzie ich mniej… Od 2011 roku kieruje Oddziałem Okulistycznym Szpitala Śląskiego w Cieszynie. Wcześniej pracowała m.in. w Instituto Oftalmologico VISSUM w Alicante, w Hiszpanii.

 Dr hab n. med. Sławomir Teper

Dr hab n. med. Sławomir Teper

Uznany w kraju i za granicą specjalista w zakresie okulistyki. Wykładowca uniwersytecki, pracownik naukowy, autor wielu prac z zakresu chorób oczu, przede wszystkim zapalnych oraz chorób siatkówki i nerwu wzrokowego. Po prostu profesjonalista! A w bezpośrednim kontakcie, ktoś kto w zrozumiały sposób wyjaśni wszystkie zawiłe okulistyczne problemy.

 Dr n. med. Łukasz Bednarski

Dr n. med. Łukasz Bednarski

Uznany chirurg okulista, dla którego nie ma trudnych wyzwań. Wszechstronnie diagnozuje, leczy zachowawczo, operacyjnie i laserowo. Zawsze szuka możliwości jak najlepszej pomocy pacjentowi. Przedstawia opcje do rozważenia i wtedy wspólnie z nim ustala plan dalszego leczenia.

 Lek. Anna Kies

Lek. Anna Kies

Niezwykle ciepła i kompetentna lekarka z ogromną wiedzą merytoryczną. Ma doskonałe podejście do dzieci i potrafi z nimi nawiązać kontakt i namówić do współpracy. Świetnie diagnozuje i leczy nawet trudne choroby oczu. Pełni funkcję zastępcy Ordynatora Oddziału Okulistycznego w Szpitalu Śląskim w Cieszynie.

 Lek. Aneta Pilny-Brzóska

Lek. Aneta Pilny-Brzóska

Od samego początku związana z Beskidmedem. Nie tylko specjalistka chorób oczu ale i ciepły człowiek, który wszystko rzetelnie wyjaśni, poszuka rozwiązania, pocieszy. Ukierunkowana na leczenie jaskry, zaćmy i chorób siatkówki.

 Lek. Bogna Kapustka

Lek. Bogna Kapustka

Lekarz okulista z powołania. Stale podnosi swoje kompetencje, także za oceanem by zapewnić pacjentom leczenie według najwyższych światowych standardów. Ma szeroką wiedzę, doświadczenie, ale przede wszystkim wyczucie- jak leczyć. Okulistyka to jej pasja.

 Lek. Bogumił Wowra

Lek. Bogumił Wowra

Lekarz i nauczyciel akademicki jednocześnie. Kompetentny i komunikatywny- ktoś „stela”.

 Lek. Mariusz Ciszewski

Lek. Mariusz Ciszewski

Wieloletni pracownik Uniwersyteckiego Centrum Okulistyki i Onkologii w Katowicach, gdzie szlifował swoją wiedzę i umiejętności. Teraz nie ma dla niego trudnych wyzwań w okulistyce. Podstawą dla niego jest dobra diagnoza, a po niej leczenie: zachowawcze, laserowe lub chirurgiczne.

 Bożena Hertig

Bożena Hertig

Bez niej firma nie byłaby taką. Dyrektor administracyjna myśląca o każdym aspekcie pracy w Centrum Medycznym BESKIDMED. Zadbała o każdy szczegół wystroju w gabinetach, czasem samodzielnie przykręcając elementy. Organizuje pracę, dba o komfort pacjentów, rozwiązuje codzienne problemy w funkcjonowaniu Beskidmedu. Niezastąpiona od 2014 r.

 Renata Wilan Pobożny

Renata Wilan Pobożny

To ją zobaczycie jako pierwszą w rejestracji i usłyszycie przez telefon. To ona sprawia, że nagle znajduje się miejsce gdy wymagane jest pilne przyjęcie do lekarza. Świetna organizatorka i ostatnia deska ratunku gdy „coś nie działa”. Pracuje w rejestracji oraz jako refraktometrystka.

 Barbara Salachna

Barbara Salachna

Otoczy Państwa opieką począwszy od rejestracji, przez badanie optometryczne a na doborze właściwych okularów kończąc. Optyczka, optometrystka, refraktometrystka z powołania i wykształcenia. Prowadzi także pracownię leczenia zeza i niedowidzenia, gdzie dzieci osiągają niesamowite wyniki.

 Szymon Raszka

Szymon Raszka

Pielęgniarz, który odkrył, że jego pasją jest okulistyka. Przygotuje do badania lekarskiego, zbada refrakcję i dobierze okulary; asystuje do zabiegów okulistycznych. Zadba o państwa bezpieczeństwo i komfort.