NASZA KADRA

Zespół specjalistów – wspólna pasja!

DR N. MED. AGATA PLECH

Założycielka, kreatorka i dyrektor medyczny Centrum Medycznego BESKIDMED. To dzięki jej zaangażowaniu i decyzjom mamy świetną kadrę profesjonalistów, najlepszy sprzęt i co za tym idzie możliwości i ofertę dla pacjentów. Obecnie skoncentrowana na profilaktyce chorób oczu, może dzięki temu będzie ich mniej… Od 2011 roku kieruje Oddziałem Okulistycznym Szpitala Śląskiego w Cieszynie. Wcześniej pracowała m.in. w Instituto Oftalmologico VISSUM w Alicante, w Hiszpanii.

DR HAB. N. MED. SŁAWOMIR TEPER

Uznany w kraju i za granicą specjalista w zakresie okulistyki. Wykładowca uniwersytecki, pracownik naukowy, autor wielu prac z zakresu chorób oczu, przede wszystkim zapalnych oraz chorób siatkówki i nerwu wzrokowego. Po prostu profesjonalista! A w bezpośrednim kontakcie, ktoś kto w zrozumiały sposób wyjaśni wszystkie zawiłe okulistyczne problemy.

DR N. MED. ŁUKASZ BEDNARSKI

Uznany chirurg okulista, dla którego nie ma trudnych wyzwań. Wszechstronnie diagnozuje, leczy zachowawczo, operacyjnie i laserowo. Zawsze szuka możliwości jak najlepszej pomocy pacjentowi. Przedstawia opcje do rozważenia i wtedy wspólnie z nim ustala plan dalszego leczenia.

DR N.MED. BOGUMIŁ WOWRA

Lekarz i nauczyciel akademicki jednocześnie. Kompetentny i komunikatywny- ktoś „stela”.

DR N.MED. MARCIN PLECH

Specjalista chirurgii ogólnej i naczyniowej z ponad 20-letnim stażem zawodowym w zakresie chirurgii ogólnej i naczyniowej, w tym 2,5 letnim doświadczeniem międzynarodowym jako konsultant chirurgii ogólnej w Szpitalu w Torrevieja w Hiszpanii. Przez długie lata związany z Polsko Amerykańskimi Klinikami Serca w Dąbrowie Górniczej. Obecnie zarządza Oddziałem Chirurgii Naczyniowej w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Częstochowie. Jest również wykładowcą w Wyższej Szkole Medycznej w Sosnowcu.

LEK. MARIUSZ CISZEWSKI

Wieloletni pracownik Uniwersyteckiego Centrum Okulistyki i Onkologii w Katowicach, gdzie szlifował swoją wiedzę i umiejętności. Teraz nie ma dla niego trudnych wyzwań w okulistyce. Podstawą dla niego jest dobra diagnoza, a po niej leczenie: zachowawcze, laserowe lub chirurgiczne.

LEK. ANNA KIES

Niezwykle ciepła i kompetentna lekarka z ogromną wiedzą merytoryczną. Ma doskonałe podejście do dzieci i potrafi z nimi nawiązać kontakt i namówić do współpracy. Świetnie diagnozuje i leczy nawet trudne choroby oczu. Pełni funkcję zastępcy Ordynatora Oddziału Okulistycznego w Szpitalu Śląskim w Cieszynie.

LEK. BOGNA KAPUSTKA

Lekarz okulista z powołania. Stale podnosi swoje kompetencje, także za oceanem by zapewnić pacjentom leczenie według najwyższych światowych standardów. Ma szeroką wiedzę, doświadczenie, ale przede wszystkim wyczucie- jak leczyć. Okulistyka to jej pasja.

LEK.
ANETA PILNY-BRZÓSKA

Od samego początku związana z Beskidmedem. Nie tylko specjalistka chorób oczu ale i ciepły człowiek, który wszystko rzetelnie wyjaśni, poszuka rozwiązania, pocieszy. Ukierunkowana na leczenie jaskry, zaćmy i chorób siatkówki.

LEK.
BOGUSŁAW WYŁUDA

To doświadczony neurolog z 20 letnim stażem, pełniący przez wiele lat funkcję kierownika szpitalnego oddziału neurologicznego. Do naszego zespołu dołączył w 2020 roku, wzbogacając zakres usług medycznych o poradnię nrurologiczną.

BOŻENA HERTIG

Bez niej firma nie byłaby taką. Dyrektor administracyjna myśląca o każdym aspekcie pracy w Centrum Medycznym BESKIDMED. Zadbała o każdy szczegół wystroju w gabinetach, czasem samodzielnie przykręcając elementy. Organizuje pracę, dba o komfort pacjentów, rozwiązuje codzienne problemy w funkcjonowaniu Beskidmedu. Niezastąpiona od 2014 r

KARINA MAZUR-STRZELECKA

To szefowa rejestracji z wieloletnim doświadczeniem rejestracyjnym w różnych dziedzinach medycyny. Cechują ją wielkie pokłady zaangażowania i opiekuńczości.

SARA BRUDNY

Od lat związana z Beskidmedem. Sympatyczna, zawsze uśmiechnięta i bardzo energiczna! Potrafi rozwiązać niejeden problem.

SZYMON RASZKA

Pielęgniarz, który odkrył, że jego pasją jest okulistyka. Przygotuje do badania lekarskiego, zbada refrakcję i dobierze okulary; asystuje do zabiegów okulistycznych. Zadba o państwa bezpieczeństwo i komfort.

MGR BARBARA SALACHNA

Otoczy Państwa opieką począwszy od rejestracji, przez badanie optometryczne a na doborze właściwych okularów kończąc. Optyczka, optometrystka, refraktometrystka z powołania i wykształcenia. Prowadzi także pracownię leczenia zeza i niedowidzenia, gdzie dzieci osiągają niesamowite wyniki.

MAGDALENA PROCHAL

Od dwóch lat związana z branżą optyczną. Zawsze z uśmiechem powita w naszych progach i otoczy pacjentów troskliwą opieką, a jeśli zajdzie potrzeba z przyjemnością pomoże wybrać okulary.

REJESTRACJA

REJESTRACJA